Minimalizacja strat
nowoczesne myślenie

Produkt Innowacyjny dla Logistyki

System Zarządzania Bezpieczeństwem, certyfikowany przez Security Plus został nagrodzony przez Kapitułę konkursu „Produkt Innowacyjny dla Logistyki”.

03 grudnia br. w trakcie uroczystej Gali rozstrzygnięty został konkurs „Innowacyjne Rozwiązania dla Logistyki 2010„. Laureatem nagrody został m.in. System Zarządzania Bezpieczeństwem firmy Security Plus. Produkt ten przeznaczony dla przedsiębiorstw logistycznych, przemysłowych oraz zarządzających nieruchomościami, zyskał uznanie jurorów, za innowacyjne podejście do tematu wydawałoby się, znanego wszystkim. „Przekonujemy Klientów, że posiadanie ochrony to nie wszystko by czuć się bezpiecznym” – mówi Norbert Bogucki, Dyrektor Operacyjny Security Plus, który odbierał wyróżnienie. W związku z tym, Security Plus w swojej usłudze zawarło wstępną ocenę bezpieczeństwa (audyt bezpieczeństwa) wraz ze wskazaniem miejsc, wartości i danych wrażliwych, mogących mieć istotne znaczenie dla bezpieczeństwa, ale również reputacji klienta. System jest innowacyjny, jego autorzy wykorzystali jednocześnie zasady znane i dostępne dla wszystkich w międzynarodowych normach ISO 28000, ISO 31000, AEO i TAPA.

„Jeśli klient płaci za ochronę i otrzymuje tylko pracownika w mundurze – przepłaca. Budowanie bezpieczeństwa nie ma końca, każdego dnia powstają nowe ryzyka i trzeba je analizować, minimalizować i eliminować. Mamy w tym doświadczenie i robimy to dla Klienta. Przez to nasz Klient może zająć się swoim biznesem i czuć się bezpiecznie” – dodaje Norbert Bogucki. Systemowe zarządzanie bezpieczeństwem, przynosi korzyści i prowadzi do oszczędności finansowych.

Security Plus jako pierwsza w Polsce Certyfikowała swój system przez firmę Lloyd’s Register Quality Assurance, potwierdzając kwalifikacje do świadczenia tej usługi na najwyższym poziomie.

W tej chwili Security Plus jest jedyna firmą z branży ochrony, posiadającą System Zarządzania bezpieczeństwem, certyfikowany przez zewnętrznych audytorów.