Minimalizacja strat
nowoczesne myślenie

Fizyczne Testy Skuteczności Ochrony

Wartość ochrony można sprawdzić wyłącznie po jej reakcjach w sytuacji zagrożenia. Teoretyczne szkolenia, cechy charakteru i nabyte doświadczenie - to elementy, które mogą wpłynąć na skuteczność ochrony, a zatem na bezpieczeństwo.

Zapobiegając rutynie w zabezpieczeniu obiektów, oprócz ustawicznych kontroli Nadzoru wprowadziliśmy w Security Plus Procedurę "Fizycznych Testów Skuteczności" ochrony obiektu. Oznacza to, że próbujemy skuteczność naszej ochrony aranżując sytuacje, które maja na celu m. in. nieuprawnione wejście na chroniony obiekt, wywiezienie chronionego mienia, uzyskanie zastrzeżonych informacji.

 

Działania te wykonują wynajęci przez nas specjaliści, a ich zakres określa zarówno Umowa z Klientem, jak i wspomniana wewnętrzna procedura. Usługa dla naszych Klientów realizowana jest w ramach kontraktu na ochronę fizyczną i stanowi kolejna wartość dodaną, podnoszącą stan bezpieczeństwa.

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani sprawdzeniem skuteczności swojej ochrony obiektu, prosimy o przesłanie nam zapytania ofertowego w zakładce KONTAKT