Zapewniamy bezpieczeństwo
nie sprzedajemy godzin ochrony

Misja

"Budujemy nową jakość w usługach ochrony. Naszym podstawowym celem jest zwiększenie realnego bezpieczeństwa naszych klientów. Misją Security Plus jest tworzenie zintegrowanych systemów bezpieczeństwa dla klientów, doradztwo i ocena ryzyka.

Security Plus realizuje swoja misję poprzez ciągłe doskonalenie świadczonej usługi, podnoszenie kwalifikacji personelu i rozwijanie wiedzy o nowoczesnych systemach zabezpieczeń."


Polityka Zarządzania Bezpieczeństwem Security Plus, 25 września 2009

Tworzymy i kontrolujemy działanie systemów bezpieczeństwa, w których każdy posterunek ochrony, każda kamera i każda procedura służy zapewnianiu bezpieczeństwa naszemu klientowi i jego mieniu. Nie pozostawiamy w tym miejsca przypadkowi.

Opracowaliśmy skuteczny system analizowania zagrożeń. Jest to autorski projekt Security Plus, pozwalający również ocenić zasadność wydatków ponoszonych na ochronę - co więcej sprawdzić skuteczność i wprowadzić zmiany w systemie ochrony "na czas".

Prawdziwa wartość ochrony może być oceniona tylko w czasie zagrożenia i działania w stresie. Nie zadowalamy się zatem pozyskanym klientem, sprawdzamy i oceniamy działania własnych zespołów ochrony, prowadzimy szkolenia, współpracujemy z fachowcami, pasjonatami branży ochrony.


My lubimy naszą pracę. Sprawdź nas.